ASPIRIN EXTRA 500mg + 50mg x 10 tabletek

Przeciwbólowe, Gorączka

Informacje

nowoczesne sufity podwieszane

ASPIRIN EXTRA to preparat, który dzięki zawartości kwasu acetylosalicylowego sprawdza się w łagodzeniu dolegliwości bólowych o niewielkim lub umiarkowanym stopniu nasilenia (np. bóle głowy, zębów). Włosy, skóra, paznokcie naturalne wsparcie dla nowoczesne sufity podwieszane urody zawiera wyciąg ze skrzypu polnego w duecie z wyciągiem z liści pokrzywy. Do suplementów diety dołączony został upominek w postaci kremu z kozim mlekiem wskazane w pielęgnacji każdego rodzaju cery.

Cena: 11,18
Dostępność: dostępny na życzenie